WIZAŻ I PRZEDŁUŻANIE RZĘS

ARDELL

Ardell stworzył największą i najbardziej rozpoznawalną markę sztucznych rzęs, kosmetyków oraz akcesoriów na świecie. Ardell oferuje kompletny zestaw do stworzenia uwodzącego spojrzenia.

Rzęsy Ardell, to niepowtarzalny komfort i przyjemność noszenia. Są bardzo lekkie, łatwe do stosowania i łatwe do usunięcia. Stworzony przez Ardell innowacyjny klej DUO gwarantuje bezpieczeństwo rzęs przy jednoczesnej ochronie własnych rzęs i oczu. Ardell oferuje kilka rodzajów rzęs, aby jak najlepiej dopasować  je do swojego nastroju, osobowości i stylu życia.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów sztucznych rzęs Ardell w kępkach i na paskach oraz wszystkie produkty i akcesoria niezdbędne do przedłużenia rzęs.

REFECTOCIL

RefectoCil jest od ponad 70 lat wiodącą na świecie marką w dziedzinie profesjonalnej koloryzacji brwi i rzęs. RefectoCil zapewnia fantastycznie długie, ciemne i gęste rzęsy oraz efektownie podkreśla brwi. Koloryzacja jest absolutnie odporna na rozmazywanie, wodoodporna, nie pozostawia smug ani innych zabrudzeń .

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalną hennę w kremie RefectoCil oraz hennę w proszku Anna. Ponadto oferujemy wszystkie niezdbędne produkty i akcesoria do koloryzacji brwi i rzęs.

GOLDEN ROSE

Istotą produkcji kosmetyków kolorowych Golden Rose są najwyższej jakości komponenty pochodzenia włoskiego i francuskiego. O jakości kosmetyków świadczą także receptury i technologia wytwarzania. Wszystkie produkty Golden Rose poddawane są szczegółowym badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym.

Wysoką jakość produktów doceniły klientki, partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami, w tym wielokrotnie Perłą Rynku Kosmetycznego.

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do makijażu Golden Rose takie jak pomadki do ust oraz tusze, kredki i linery do rzęs. Nasz asortyment jest stale poszerzany o nowe kosmetyki Golden Rose.

NOBLE LASHES

Noble Lashes to przede wszystkim szeroki wachlarz rzęs - lekkich, naturalnie wygiętych, świetnie wyglądających i jednocześnie nie obciążających naturalnych rzęs. To najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku. Noble Lashes proponuje rzęsy jedwabne, wykonane w z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego, jak również rzęsy z domieszką włókna syntetycznego.

W ofercie posiadamy rzęsy Noble Lashes wykorzystywane w metodzie 1:1, objętościowej, 2D i 3D. Rzęsy w paletach, rzęsy porcjowane, primery, kleje, removery oraz wszystkie akcesoria niezbędne do profesjonalnego przedłużania i zagęszczania rzęs.

KRYOLAN

Kryolan to wiodący na całym świecie producent profesjonalnych kosmetyków akcesoriów makijażowych, charakteryzatorskich, kolorowych i pielęgnacyjnych. Produkty tej marki wiodą prym w teatrach, filmach i telewizji na całym świecie.Marka Kryolan w ciągu 66 lat stała się numerem jeden wśród znaków towarowym dla profesjonalnych wizażystów. Za nazwą Kryolan kryją się wysokiej jakości produkty, cechujące się ogromną różnorodnością i profesjonalizmem. Kryolan wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, poszukującym profesjonalnych kosmetyków o najwyższej jakości, używanych przez najlepszych wizażystów.

W naszej ofercie znajdziesz bestsellerowe produkty Kryolan: kamuflaże, podkłady, pudry, bazy pod podkład oraz utrwalacze makijażu. Oferta jest stale poszerzana. Realizujemy również indywidualne zamówienia na kosmetyki spośród kilkunastu tysięcy produktów marki Kryolan.