PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA

JADWIGA

Polski producent kosmetyków naturalnych.
W Instytucie Kosmetyczno-Medycznym Jadwiga powstałym w 1967r. produkowane są naturalne, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała w oparciu o autorskie receptury mgr Jadwigi Użyczyn.  Marka JADWIGA uczestniczy w licznych kongresach kosmetycznych, farmaceutycznych i dermatologicznych, gdzie jej produktom regularnie przyznawane są nagrody i wyróżnienia.

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki i akcesoria JADWIGA do pielęgnacji każdego typu cery: kremy, peelingi, maski algowe, serum oraz linię profesjonalną do zabiegów kwasami AHA i BHA, mikrodermabrazji i Polskiego Peelingu Ziołowego. Ponadto oferujemy produkty do pielęgnacji i masażu ciała oraz linię przeznaczoną dla dłoni i stóp.

Jako oficjalny dystrybutor kosmetyków JADWIGA gwarantujemy oryginalne produkty w najniższej cenie.

BIELENDA Professional

BIELENDA jest producentem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała kierowanych zarówno do Klienta indywidualnego, jak i odbiorców profesjonalnych – gabinetów kosmetycznych, szkół, ośrodków odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa, dla których przygotowano kompleksową linię kosmetyków profesjonalnych. Kosmetyki Bielenda charakteryzują się najwyższą jakością – są skuteczne, wydajne i bezpieczne.

W ofercie posiadamy kosmetyki Bielenda Professional do pięlęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp oraz preparaty do masażu i depilacji. Linia kosmetyków profesjonalnych zawiera m.in. maski algowe, koncentraty, kwasy, peelingi, balsamy, kremy pielęgnacyjne i wiele innych... Znajdziesz u nas również produkty do domowej pielęgnacji oparte na gabinetowych recepturach.