DEPILACJA

DEPILIA

Marka Depilia narodziła się we Włoszech w wyniku współpracy światowej klasy ekspertów w celu sprostania wymaganiom rynku profesjonalnego. 

W swoich produktach stosuje tylko naturalne żywice i woski pszczele, których połączenie wykazuje właściwości ochronne. Dzięki składnikom najwyższej jakości woski nie podrażniają skóry.Wszystkie składniki funkcjonalne, zostały tak dobrane, aby produkty Depilia mogły być stosowane do każdego rodzaju skóry oferując szeroki wachlarz zastosowań.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje i pojemnosci wosków do depilacji, pastę cukrową oraz niezbedne produkty, urządzenia i akcesoria do przeprowadzenia depilacji na gorąco i na zimno.

ARCOCERE

W zabiegu depilacji na gorąco bardzo ważnym elementem jest przygotowanie skóry przed nałożeniem wosku oraz zadbanie o nią tuż po usunięciu owłosienia. Skuteczne i bezpieczne kosmetyki do depilacji oferuje marka Arco Cosmetici, która w swoich laboratoriach opracowuje produkty najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki pielęgnacyjne niezbędne do przeprowadzenia zabiegu depilacji na gorąco. Lotion przed depilacją zapewni doskonałe odłuszczenie i oczyszczenie skóry wykazując jednocześnie działanie znieczulające. Po depilacji zastosuj oliwkę i mleczko kojące, która złagodzą podrażnienia i usuną resztki wosku.